| електро велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 18:40 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
andr писал(а):
Середня товщина зірок на найрозповсюдженіших касетах (Shimano, Sram) з різним числом передач:
https://www.sheldonbrown.com/cribsheet-spacing.html
https://bike.bikegremlin.com/1232/bicyc ... patibility

6, 7, 8 - 1,85 мм
9 - 1,78-1,8 мм
10, 11 - 1,6 мм


Я ось надибав на цьому форумі, але у іншій темі.

Шановні знавці, поясніть мені будь ласка таку річ. Умовно можна відрізняти брутто-ширину зірок касети і кривошипсистеми. Брутто-ширина має значення при разроховуванні відстані між зірками у касеті і між зірками у системі (відомо, що у 8-швидкісній, наприклад, товщі і розташовані далі одна від одної у системі). А мене цікавить ширина самих зубців. Нетто-ширина - назву так умовно. Тобто, мене цікавить ширина зубців у касетах і у системах.

Здається, що ширина зубцевої частини поверхні однакова у 9-швидкісних і 10-швидкісних зірок передніх і зірок задніх. І внутрішня ширина між пластинами ланцюгів на дев'ять і десять швидкостей також однакова; відрязняється лише ширина пластин у дев'ятки і десятки. Чого не скажеш про вісьмишвидкісні компоненти, порівнюючи їх з 9-швидкісними і 10-швидкісними. Я правильно зрозумів?

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 19:01 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Так:
Внутрішня ширина ролика всіх багатошвидкісних ланцюгів майже однакова, а саме:

Одношвидкісні ланцюги мають внутрішню ширину 1/8" (3,175 мм).
Багатошвидкісні ланцюги від 5 до 8 мають внутрішню ширину 3/32″ (2,38 мм).
Багатошвидкісні ланцюги від 9 до 12 швидкостей мають внутрішню ширину 11/128″ (2,18 мм).
«Екзотичний» стандарт для вантажних велосипедів — 5/32″ (4 мм).

Отже, я сподіваюсь, що я без жодних проблем можу використовувати 10-швидкісну систему з 9-швидкісним ланцюгом і касетою. Деякі проблеми можуть бути лише при перемиканні переднім перемикачем.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 19:06 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Наскільки пам'ятаю, нема жодних проблем з перемиканням переднього перемикача у вашому випадку


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 19:07 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Тоді маю део інше питання. Яким верстатом можна підточити зубці 8-швидкісної зірки системи до стану 2,18 мм із товщини 2,38 мм, щоб отримати ідеальний результат? Скільки може коштувати така робота?

_________________
пишите ЛС


Последний раз редактировалось june 21.11.2021 19:09, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 19:08 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Elk 2 писал(а):
Наскільки пам'ятаю, нема жодних проблем з перемиканням переднього перемикача у вашому випадку

Дякую :smile:

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 21:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
june писал(а):
Тоді маю део інше питання. Яким верстатом можна підточити зубці 8-швидкісної зірки системи до стану 2,18 мм із товщини 2,38 мм, щоб отримати ідеальний результат? Скільки може коштувати така робота?

Ви вже попередньо питали, а я вже відповідав: товщина зірок вас не повинна хвилювати.
Попереду вам взагалі байдуже, а позаду аби вони співпадали поміж різними касетами, які ви будете мішати.

andr писал(а):
Середня товщина зірок на найрозповсюдженіших касетах (Shimano, Sram) з різним числом передач:
https://www.sheldonbrown.com/cribsheet-spacing.html
https://bike.bikegremlin.com/1232/bicyc ... patibility

6, 7, 8 - 1,85 мм
9 - 1,78-1,8 мм
10, 11 - 1,6 мм

Всі узагальнення співвідношень товщини зірок до їх кількості в касеті невірні.
Бо вони беруть якусь одну касету і натягують результати на весь світ.

Ще раз: ви можете купити дві касети одного виробника (Shimano) під однакову кількість швидкостей і з'ясувати, що зірки там різної товщини.

Інший приклад: я прямо зараз заміряв 12шв зірку штангелем. Вийшло 1.8мм рівно.
І без зусиль знайшов у себе іншу 1.8мм зірку. З 8шв касети :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.11.2021 21:44 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
aidaho писал(а):
Ще раз: ви можете купити дві касети одного виробника (Shimano) під однакову кількість швидкостей і з'ясувати, що зірки там різної товщини.

Ну, якщо це оригінал... що ж можу повірити чисто теоретично. Просто вони підібрали спейсери чи щось таке, зробили з браку кассету, що відповідає технічним умовам ескплуатації. Але я їх розбираю вже дев'ять років і проблем із шимано ніколи не було.

Але ж я вів мову про нетто-ширину або ширину зубців, яка у 8 і 9 трохи відрізняється. Траплялися і застереження, що начебто можуть рокзлепуватися теоретично або практично...

Тому і питаю чи є такий точильний верстат, щоб зробив ідеально те, що я хочу.

Потім ще скажу... Ланцюг це дуже тендітна річ... Сюди-туди - і вже втрати процентів ккд! А хто їх там рахував? На коліщатку перемикача можна втратити проценти ккд... А ви пропонуєте насажувати ланцюг на дев'ять на зірки на вісім, які трохи відрізняються за шириною... Я згоден, скоріше всього проблем не має бути, але хто це все рахував? Ось наприклад, я тепер можу спати спокійно якщо поставлю собі систему на 10, бо там зубці зірки начебто абсолютно ідентичні із дев'яткою.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.068s | 18 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'