| купить велосипед хмельницкий |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24.04.2021 18:52 

Сообщения: 2
Город: Вінницька область
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:24.04.2021
Доброго усім дня. Я на форумі новачок, нещодавно придбав свій перший у житті велосипед - Polygon Heist 5 2015. Велик був б/в, але практично в новому стані судячи зі всього, але є декілька моментів, які не дають мені спокою.
1. Задня перекидка SHIMANO DEORE RD-T610. Коли я рухався догори і хотів переключити передачу на найбільшу зірку ззаду (спереду була найменша), то не помітив, що цепка вже на найбільшій зірочці ззаду і натиснув на манєтці ще раз "догори". Цепка злетіла з зірочок взагалі і перекидка пішла в шпиці, я їхав дуже повільно, тому цей маневр не нашкодив ні шпицям, ні перекиці. Власне, питання, чому так сталось, що манєтка дозволила мені переключити передачу вище дозволеної межі? До речі, коли спереду ставлю найбільшу зірку, а ззаду найменшу, то цепка треться об зовнішню частину передньої перекидки.
2. Вилка SR Suntour NCX 63 mm (пружино-масляна) з блокуванням амортизатора. Після покатушок помічаю на ногах вилки чорні полоски на рівні максимального рівня амортизації ніг вилки. Друг каже, що це проблема з сальніками і що вони пускають масло. Хотів запитати: норма це чи ні? Я ці сліди витираю чистою ганчіркою. Ось прикладаю фото.


Вложения:
photo_2021-04-21_15-37-14.jpg
photo_2021-04-21_15-37-14.jpg [ 97.46 КБ | Просмотров: 672 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.04.2021 10:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
Всё в пределах нормы. Только переключатель надо поднастроить а вилку почистить.
На переключателе есть два винтика подписанные буквами "H" и "L" которые то и делают что ограничивают ход переклюка, чтоб он не сбрасывал цепь за пределы звёзд.
phpBB [video]


С вилкой чуть сложнее, но тоже не атомный коллайдер. Полностью разбирать, и лезть в ноги не обязательно, но хотя бы сдёрнуть с неё штаны, всё вытереть-вычистить и заново смазать. В принципе такую операцию надо делать через каждые 50 часов езды. Но если раз в год перед сезоном то уже будет хорошо. И наверняка ей этого никто не делал. Поэтому в любом случае не помешает.
phpBB [video]

Тут воздушка, но штаны должны сниматься приблизительно так же. Первые полторы минуты видео. А дальше разбирать по желанию :smile:

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.04.2021 23:29 

Сообщения: 2
Город: Вінницька область
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:24.04.2021
godspeed писал(а):
Всё в пределах нормы. Только переключатель надо поднастроить а вилку почистить.
На переключателе есть два винтика подписанные буквами "H" и "L" которые то и делают что ограничивают ход переклюка, чтоб он не сбрасывал цепь за пределы звёзд


Доброго вечора. Сьогодні ще раз уважно оглянув всі вузли трансмісії. Задній перемикач, як виявилось, справно не працював через те, що був трошки деформований кронштейн кріплення заднього перемикача. Він був зігнутий в сторону колеса, що, власне, не дало би мені відрегулювати задній перемикач правильно. Після того як я відігнув його на своє місце, перемикач запрацював чудово. А от справи з вилкою... Гадаю, що поки що туди лізти не буду взагалі. Дякую Вам.


Вложения:
photo_2021-04-25_17-25-14.jpg
photo_2021-04-25_17-25-14.jpg [ 164.11 КБ | Просмотров: 533 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.073s | 17 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'