| https://veliki.com.ua/dir_tricikl_bike_adult.htm |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 00:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Велосипед я купував на початку серпня 2016 року. До того часу велосипед у мене був тільки в дитинстві, ще з приставними додатковими коліщатками :), після чого за сорок років я на велосипеді їздив буквально кілька разів. Щоправда, потенційним велосипедистом, мабуть, був завжди, бо, наприклад, у 1985-му, відпочиваючи на турбазі в Калінінградській області, на якомусь прокатному синглспіді типу "України" з'їздив за день від Свєтлогорська до Балтійська й назад, а недавно подивився, що це 48 кілометрів в один кінець :).
У 2016-му сів на позичений у знайомої на пару тижнів Comanche, моделі якого вже навіть не згадаю. На тому велосипеді (MTB десь 2007 року на 26-дюймових колесах, з грипшифтами) я буквально за кілька днів їздив через пів-Києва й розумів, що хочу свій велосипед. При цьому збирався їздити і містом у справах (одразу зрозумів, який це чудовий міський транспорт), і на покатеньки, і в походи, коротше кажучи, в різних умовах, а кілька велосипедів не дозволю собі з фінансових міркувань іще довго, тому треба дуже добре подумати й знайти щось максимально універсальне.
Знайомий, який багато їздить, сказав, що мені з моїм зростом варто думати про найнер; я спочатку побоювався, бо читав про нижчу маневреність великих коліс і придивлявся до 27,5-дюймових варіантів. Але, спробувавши проїхатись на його найнері по ґрунту, боятися великих коліс перестав. У кінцевому підсумку зрозумів, що хочу гібрид.
Пару тижнів читав статті й форуми, відстежував ціни на різні моделі. Хотів вкластися у 300 євро, а краще менше. В принципі готовий був купити й неновий велосипед у нормальному стані (досвідчені друзі готові були подивитися й оцінити стан разом зі мною). Але в зазначену ціну вкластися було майже нереально, особливо з урахуванням того, що практично одразу свідомо вирішив: дуже постараюся знайти за прийнятною ціною моделі з касетою, а не різьбовою втулкою з тріскачкою. Адже я знав, що їздитиму багато, ну й вага моя становить під 80 кг. (Як крайній варіант, розглядалася й купівля велосипеда з втулкою під тріскачку з подальшою швидкою заміною.) А влітку 2016 року моделей з втулкою під касету було на мої цінові можливості дуже мало. Серед них був і Author Horizon, який був досить збалансованим і подобався мені зовнішньо, але коштував дорожче. І тут імпортери Author в Україні, дізнавшись про бойове минуле, запропонували мені знижку (я про неї не просив, це була їхня ініціатива!), яка вже дозволяла про щось думати.
Остаточний вибір робив уже на складі, між моделями Author Horizon 2016 й 2014 років (друга була дешевшою). Вони дещо відрізнялися геометрією (новіша модель у тому ж загальному розмірі довша), і прокладка тросів у моделі 2016 року була під верхньою трубою рами, а в моделі 2014 року — над нею. Подивившись на обидві моделі поруч, купив Author Horizon 2016.
Таким він був через місяць після купівлі:
Вложение:
P_20160909_171054_1_p_cropped_95.jpg
P_20160909_171054_1_p_cropped_95.jpg [ 657.31 КБ | Просмотров: 2439 ]
(На рамі шестилітровий гідратор, під сідлом замість підсидельної сумочки пристосував якусь аптечку чи чохол від тонометра :).)
А такий він тепер:
Вложение:
IMG_20180105_154514108_cropped_85.jpg
IMG_20180105_154514108_cropped_85.jpg [ 875.46 КБ | Просмотров: 2439 ]
Комплектація

Рама: алюмінієвий сплав 6061. Розмір рами: 20". Судячи з усього, каталожна (бачив дуже подібні рами у велосипедів якихось інших марок). Повну геометрію (з таблиці в каталозі Author; сам переміряв не все) наведено під спойлером.
S/T c-t [мм] 508
S/T c-c [мм] 0
T/T h [мм] 600
T/T a [мм] 577
H/T [мм] 170
C/S [мм] 440
W/B [мм] 1091
Угол S/T [°] 73.5
Угол H/T [°] 71.0
F/L [мм] 473
B/B drop [мм] 60
B/B width [мм] 68
F/R [мм] 42
Рама "накатиста". Основних мінусів у неї два: те, що тримач заднього перемикача інтеґрований в раму, а не змінний, і не зовсім вдале розташування бонок, таке, що, наприклад, передній перемикач з верхнім хомутом поставити, не жертвуючи бонками на підсидільній трубі, неможливо (хіба що використовувати якісь проставки).
Вилка: RST Neon T, без блокування, хід 60 мм

Кермова колонка: Prestine, інтегрована, 1 1/8" —> VP-A45AC, напівінтегрована, 1 1/8"
Винос: Zoom
Кермо: MTB-152TP, сталеве, діаметр 25,4 мм, ширина 660 мм, кут 6 градусів, вага 485 г —> "метелик", ширина 590 мм
Гріпси Author (піна) —> гріпси Trek (подарунок мого механіка) —> після зміни керма обмотка Velo VLT-001G
Підсидільний штир: Zoom
Сідло: Author Courier

Каретка: якась від VP, під квадрат —> Shimano BB-UN26 (вал LL123)
Система: Prowheel (48-38-28, шатуни 175 мм) —> Shimano FC-M391 (48-36-26, шатуни 175 мм)
Касета: Shimano CS-HG200-7 (12-32) —> Shimano CS-HG-41-8 (11-32) —> Shimano CS-HG-51-8 (11-32)
Ланцюг: KMC Z51 чи Z72 (не пам'ятаю) —> KMC Z8S —> KMC X8.93 —> KMC X8.93 —> якийсь старий ланцюг, з яким зараз допрацьовує стерта касета —> KMC X8Gold
Передній перемикач: Shimano Tourney FD-TY510 —> Shimano Alivio FD-T4000
Задній перемикач: Shimano Altus RD-M310 —> Shimano Deore XT RD-M772
Ручки перемикання й гальм: моноблоки Shimano ST-EF51-A під 4 пальці —> моноблоки ST-EF65 під 2 пальці
Педалі: Wellgo C172 —> Wellgo M-20 на промпідшипниках

Гальма: ободові ("вібрейки") Tektro 855AL —> ззаду поки ободове ("вібрейк") Tektro 855AL, спереду механічне дискове Avid BB7 —> механічні дискові Avid BB7

Ободи: Jalco (одинарні) —> Mach1 240 (подвійні)
Передня втулка: Quando, точну модель не знаю, під ободові гальма, 32 отвори —> Novatec D041SB на промпідшипниках
Задня втулка: Quando, точну модель не знаю, дві собачки, під ободові гальма, 32 отвори —> аналогічна втулка X17 (зроблена, здається, тією ж Quando) —> Novatec D042SB на промпідшипниках
Покришки: Author Speed Master 700x42c —> Schwalbe Smart Sam 47-622 (29x1.75) —> комбінація Schwalbe Smart Sam 47-622 й Author Speed Master 700x42c —> Schwalbe Land Cruiser Road Tyre 37-622 (28x1.40, 700x35C) більшість часу; Schwalbe Smart Sam 47-622 (29x1.75) для складних ґрунтів тощо

Додаткове обладнання.
Багажник: Topeak Explorer 29er Disc
Фляготримач: Ostand CD-75F (чорний варіант) —> BBB FuelTank XL (BBC-15) —> Ostand CD-75F. Повернув стандартний фляготримач, бо з'явилася 950-мілілітрова Elite MaxiCorsa. Планую на другу пару бонок поставити планку, щоб дірки перемістилися, й поставити одночасно два фляготримачі (розташування бонок таке, що зараз маленький та великий фляготримачі одночасно не влізають)
Підсидільна сумка: Author SuMo A-S3152 (12 літрів). На фото вона заповнена свіжокупленими яблуками :).
Вложение:
IMG_20180105_180516932_cropped_94.jpg
IMG_20180105_180516932_cropped_94.jpg [ 918.88 КБ | Просмотров: 2439 ]
Хронологія та інші подробиці модернізації (для тих, кому цікаво)
Найпершими, ще в жовтні 2017 року, замінив пластикові педалі, в яких після трьох місяців активного катання з'явилися тріщини. "Топталками" M-20, купленими за смішною ціною, задоволений, пройшли вже багато тисяч кілометрів.
На початку 2017 р. взяв за акційною ціною касету CS-HG41-8 і перейшов з 7 швидкостей на 8. Поміняв тільки касету й ланцюг, а моноблоки не міняв, переробив правий моноблок (частково сам, частково з допомогою свого механіка) на восьмишвидкісний за відомим з форумів рецептом.
Тоді ж поставив покришки Schwalbe Smart Sam 47-622 (29x1.75), на яких від'їздив до кінця зими, а в теплий час використовував для ґрунтових покатеньок тощо і як основні після псування Author Speed Master.
У травні 2017 р. замінив передній перемикач на FD-T4000. За 15 євро нічого кращого на той момент точно не було :). Рамка набагато жорсткіша, а якість перемикання вища, ніж у Tourney FD-TY510, що стояв з заводу.
Влітку 2017 року замінив кермо. Я регулярно їжджу на досить великі відстані й давно хотів кермо з різними можливими положеннями рук, причому швидко зрозумів, що, враховуючи режим використання (в тому числі майбутні походи тощо), це буде, скоріш за все, не "баран". Приятель, знаючи про мої плани, запропонував спробувати привезений з Німеччини дешевий "метелик", який йому не підійшов і лежав без діла. Я кілька днів поїздив, кермо дуже сподобалося й залишилося у мене. (Приятель його запропонував практично в подарунок.)
Восени 2017 року замінив задній перемикач на Shimano Deore XT RD-M772 з довгою лапкою. На тому, що стояв з заводу, можна було б ще якийсь час поїздити, але він на той момент, пройшовши десь 4000 км, пережив кілька падінь і перемикав уже не дуже чітко. Звичайно, дешеві моноблоки — це дешеві моноблоки, але й сам перемикач уже сильно "грав". Ще на початку 2017 р. приїхав Shimano Deore RD-M591, але він був з верхнім хомутом, тобто down swing. (За ті гроші нічого нормального з нижнім хомутом, тобто top swing, за прийнятними для мене цінами не було.) За попередніми прикидками думав, що влізе, але виявилося, що його хомут все ж таки перекриває бонку на підсидільній трубі рами, а відмовлятися від однієї з двох пар бонок я не хотів, тому довелося його продати. Влітку 2017 р. розглядав варіанти або нових перемикачів класу Alivio, або Deore XT, який був у користуванні; за ціною вони були схожими між собою й дешевшими від того, що в результаті купив. Але коли побачив на Wiggle новий M772 за 43 євро й покришки Schwalbe Land Cruiser, разом з якими виходила безкоштовна доставка, вирішив, що треба брати. Перемикач 9-швидкісний, тому зможу продовжити його використовувати, якщо перейду на "дев'ятерик".
Тоді ж, у вересні 2017 року, поставив покришки Schwalbe Land Cruiser 700x35c (37-622). Вони виявилися навіть універсальнішими, ніж я думав: навіть по мокрому снігу вони пішли досить нормально, відтак продовжую на них їздити, міняти на зиму не став.
Отже, тепер велосипед у тій комплектації, яку наведено на початку теми. За 2017 рік він проїхав близько 7000 кілометрів.
Для тих, кому цікаво, нижче під спойлером опишу й подальші плани щодо компонентів.
Вже замовлено за кордоном за акційною ціною механічні дискові гальма Avid BB7 з роторами G2 діаметром 160 мм. Під них придбано нові втулки на промислових підшипниках: Novatec D041SB (передня) й D042SB (задня).
Чому механічні гальма, а не гідравлічні? Як уже писав, збираюся їздити у довгі походи й подорожі, тому хотілося гальм достатньо надійних, ну й ремонтопридатних у польових умовах, або вже таких, щоб імовірністю відмови можна було знехтувати. Гідравлічні гальма такого класу, щоб на них можна було покластися, коштували б не 82 євро за пару (це вже з доставкою), а набагато більше.
Чому саме ці втулки? Я довго думав сам і радився зі своїми механіками: купити втулки на промпідшипниках, чи все ж таки на насипних. (Крім того, замислювався, чи не встановити втулку з генератором, але швидко зрозумів, що для мене це не настільки потрібна річ.) У тому ціновому діапазоні, який я розглядав, двома основними варіантами (практично без інших реальних) були: на промпідшипниках — зазначені новатеківські; на насипних — Shimano FH-M525A спереду + HB-M525 ззаду. За ціною комплекти були майже однаковими (близько 43 євро новатеківські, близько 40 євро шиманівські). Все ж таки, порадившись, вирішив, що надійність новатеківських достатня, щоб поставити їх та менше морочитися з обслуговуванням, хоча ремонтопридатність "насипу", звичайно, приваблювала.
Вилку, звичайно, хотілося б трохи кращу, але дивитимуся на свої фінансові ресурси, на те, що буде у пропозиціях магазинів, ну й на плани механіка, мого приятеля, який ніби збирався поекспериментувати з удосконаленням моєї вилки.
Касета вже дуже зношена; на ній ланцюг, який розтягнувся вже десь на 1,5 й який свідомо вже не міняю :). Скоро "довбиваю" касету разом з ланцюгом. Разом з гальмами приїде касета CS-HG51-8 (11-32), яка коштувала за акційною ціною близько 11 євро (вже з доставкою), різниця в ціні з молодшими моделями (41-шою та 31-шою) була дуже невелика, тому не було сенсу купувати щось інше. Коли поставлю нову касету, тоді вже й новий ланцюг KMC X8G, що давно лежить у шухляді, запрацює.
За цей рік, гадаю, дослужить своє й система, яка стояла в заводській комплектації. Розуміючи, що нормальних систем під квадрат скоро зовсім не буде, я ще у квітні знайшов і купив з суттєвою знижкою Shimano Acera FC-M391, яка тепер лежить на полиці й чекає, коли настане час її ставити.
Можливо, цього року поставлю комбіновані педалі (один бік платформений, інший контактний), але не впевнений. Враховуючи поїздки в різноманітних умовах, точно не буду ставити чисто контактні.
Можливо, колись поміняю моноблоки на щось інше, але поки що конкретних планів немає.
Враховуючи, що їжджу в різну погоду (в тому числі й на зиму велосезон не закриваю), час від часу придивляюся до різних крил. З переднім ситуація простіша, але хотілося купити одразу комплект, а заднє, скоріш за все, все ж таки доведеться майструвати з пластмаси вручну внаслідок особливостей багажника.

У кінцевому підсумку можу сказати, що, хоч за наявності більших фінансових ресурсів я б, можливо, обирав у тих чи інших ситуаціях якісь інші варіанти компонентів (а можливо, мав би взагалі чотири різних ровери на різні випадки :)), але з урахуванням конкретних можливостей та обмежень я в цілому дуже задоволений тими рішеннями, які приймав і влітку 2016 року при виборі велосипеда, і пізніше, розглядаючи варіанти його вдосконалення. Щоразу витрачаю досить багато часу на читання й аналіз технічних матеріалів та різних обговорень, але це дає можливість обирати розумно. Сподіваюся, що й мій досвід колись комусь допоможе :).


Последний раз редактировалось Максим Козуб 17.03.2018 13:39, всего редактировалось 6 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 01:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Максим Козуб писал(а):
Основних мінусів у неї два: те, що тримач заднього перемикача інтеґрований в раму, а не змінний, і не зовсім вдале розташування бонок, таке, що, наприклад, передній перемикач з верхнім хомутом поставити, не жертвуючи бонками на підсидільній трубі, неможливо.

ну и что? Раньше так всегда было. Ничего с вашим крюком не случится, не гонщик ведь.

По бонкам вижу засаду, у меня в этом месте на всех рамах ниже.

Author 2000-го года мне нравились, а эти даже не знаю.

Максим Козуб писал(а):
Ще на початку 2017 р. приїхав Shimano Deore RD-M591, але він був з верхнім хомутом, тобто down swing. (За ті гроші нічого нормального з нижнім хомутом, тобто top swing, за прийнятними для мене цінами не було.) За попередніми прикидками думав, що влізе, але виявилося, що його хомут все ж таки перекриває бонку на підсидільній трубі рами, а відмовлятися від однієї з двох пар бонок я не хотів, тому довелося його продати.

я тоже от своего Deore LX FD-M571 отказался, там засада ещё и в том, что тросик подло торчит вбок.

Максим Козуб писал(а):
Перемикач 9-швидкісний, тому зможу продовжити його використовувати, якщо перейду на "дев'ятерик".

это почему? Из-за ширины рамки?

Максим Козуб писал(а):
а моноблоки не міняв, переробив правий моноблок (частково сам, частково з допомогою свого механіка) на восьмишвидкісний за відомим з форумів рецептом.

автор переделки в соседней теме сейчас народ пугает:
viewtopic.php?p=1912945#p1912945

Совет: больше обращайте внимание на барахолку, не всегда оправдано новьё покупать.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 02:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Ничего с вашим крюком не случится, не гонщик ведь.
Я же и не говорю, что _должно_ что-то случиться :). Но в принципе было бы, конечно, лучше, если бы "петух" был сменным, особенно с учётом того, что езжу я всё-таки больше и разнообразнее, чем обычно ездят на подобных велосипедах, и риск "убраться" тоже, соответственно, несколько выше.
Кстати, хоть я и не гонщик, но одну гонку в год точно езжу и собираюсь и дальше ездить :) ("Киевская Сотка", на которой, собственно, 3 сентября 2017 года и "убрался" довольно серьёзно).
Цитата:
По бонкам вижу засаду, у меня в этом месте на всех рамах ниже.
Ещё ниже? Я на подседельной трубе, наоборот, поднять хочу (планку переходную поставить), чтобы влез второй флягодержатель.
Вот в viewtopic.php?f=19&t=358581#p1808920 человек, наоборот, удивлялся, что у меня бонки типа низко стоят, он привык к более высоким...
Цитата:
я тоже от своего Deore LX FD-M571 отказался, там засада ещё и в том, что тросик подло торчит вбок.
M571 в руках не держал, но вижу, что он только под верхнюю тягу, так что трос там, видимо, заводится как-то не так, как в M591 (последний универсален, т.е. dual pull).
Цитата:
Максим Козуб писал(а):
Перемикач 9-швидкісний, тому зможу продовжити його використовувати, якщо перейду на "дев'ятерик".
это почему? Из-за ширины рамки?
В смысле почему считается, что он 3x9? Ну, видимо, да, по ширине рамки.
Цитата:
Максим Козуб писал(а):
а моноблоки не міняв, переробив правий моноблок (частково сам, частково з допомогою свого механіка) на восьмишвидкісний за відомим з форумів рецептом.
автор переделки в соседней теме сейчас народ пугает:
viewtopic.php?p=1912945#p1912945
Простите, а какое отношение имеет обсуждающаяся там коррозия в вилке к переделке семериковых моноблоков в восьмерик?
Если Вы не в курсе, там просто стоит такая же шестерня, как в восьмериковых, а ход троса на одну передачу отличается очень мало, поэтому можно просто спилить пластиковый упор, ограничивающий вращение шестерни, поточнее настроить положение по средней звезде, и появляется ещё одна передача, которая никак не индицируется. Ну т.е. у меня на том переключателе чёрное поле индикатора на первой передаче, цифра 1 на второй и т.д.
Цитата:
Совет: больше обращайте внимание на барахолку, не всегда оправдано новьё покупать.
Спасибо, я это и сам понимаю (тем более учитывая, что в последние годы живу в режиме достаточно жёсткой экономии). Но я же меняю что-то из компонентов редко, а когда меняю, пока в большинстве случаев оказывалось, что по совокупности факторов лучше поймать новьё по акционной цене, особенно "там". Вот, например, задний переключатель M772 можно было бы купить с рук здесь гривень за 700 бывший в употреблении, и я бы ещё ловил кого-то из знакомых механиков и просил оценить состояние и т.д. Подумал и купил новый за 1200 с копейками. Тормоза с рук вообще брать стремновато, но если уж брать, то недавно кто-то из друзей моего механика продавал BB7 в хорошем состоянии за что-то около 1600 грн. Я подумал и взял на BC, комплект передний+задний со 160-миллиметровыми роторами G2, со всеми болтами и т.д, с доставкой обошёлся около 80 евро, и надеюсь не меньше пяти лет на этих тормозах отъездить. Покрышки Land Cruiser, когда я их покупал, были на Wiggle по 11 евро с копейками при курсе 27,5. И т.д. и т.п.


Последний раз редактировалось Максим Козуб 06.01.2018 03:04, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 02:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Максим Козуб писал(а):
Простите, а какое отношение имеет обсуждающаяся там коррозия в вилке к переделке семериковых моноблоков в восьмерик?

этот человек и есть тем, кто первым это сделал, и другим показал.

Максим Козуб писал(а):
M571 в руках не держал, но вижу, что он только под верхнюю тягу, так что трос там, видимо, заводится как-то не так, как в M591 (последний универсален, т.е. dual pull).

и под нижнюю есть.
Изображение
Под верхнюю там так же как на вашем трос идёт.
Изображение

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 03:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
этот человек и есть тем, кто первым это сделал, и другим показал.
А, понял, спасибо! Я просто вначале подумал, что он там пугает чем-то именно в связи с такой переделкой, и удивился, когда увидел тему про вилки, коррозию магниевых сплавов и т.д. :) А то, что о переделке писал именно MEHANIK из Барнаула, как-то не вспомнил, потому что в ту тему на Веломании не заглядывал давно :).


Последний раз редактировалось Максим Козуб 06.01.2018 03:20, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 13:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
А в чём причина созревания к покупке дисковых тормозов?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 13:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
А в чём причина созревания к покупке дисковых тормозов?
Езжу круглый год, по разным поверхностям, по разному рельефу, собираюсь ездить и дальние походы с приличным грузом. Хочется большей эффективности торможения, меньшей мороки с очисткой и предохранением ободьев (сейчас, зимой, регулярно счищаю с них смесь песка, снега и прочей грязи, кусков колодок и, наверняка, какой-то микростружки с обода), меньшей чувствительности к мелким "восьмёркам"...
Я не молюсь на диски, понимаю, что ездить можно на чём угодно, и, в конце концов, мой друг Андрей Мурашов все свои походы — и гималайский, и камбоджийский, и чилийско-аргентинские, и все остальные — проехал на вибрейках. Если бы у меня стояло что-нибудь типа Avid Single Digit 7, я бы, наверное, ездил на них и дальше :). Но с учётом того, что у меня установлено, и найденной "вкусной" цены на BB7, всё-таки решил тормоза менять.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 14:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Максим Козуб
нормальный ответ, спасибо.

Манетки на девять менять не собираетесь?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 14:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Максим Козуб
нормальный ответ, спасибо.
Не за что!
"Философское отступление" :). Понимаете, я, конечно, какую-то дурь в своей жизни (не только велосипедной) иногда порол и ещё буду пороть (как, собственно, любой человек), но обычно, смею надеяться, подхожу к каким-то решениям в целом разумно. Дополнительно подталкивает к этому текущая финансовая ситуация, но это далеко не основной фактор. Я знаю, что люди иногда покупают самые дорогие велосипеды и компоненты (в том числе и тормоза), с самыми продвинутыми параметрами, и ездят на них 50 км в месяц по соседнему парку. Это, конечно, их право, их деньги и т.д., но я всю жизнь предпочитаю действовать по-другому: покупать вещи, позволяющие мне достаточно надёжно, безопасно и по возможности в меру комфортно делать то, что нужно или хочется делать сейчас и в каком-то обозримом будущем. Поэтому даже при появлении миллиона долларов в кармане я бы никогда не стал покупать дисковые тормоза просто по принципу "Могу себе позволить, так почему я, как лох, на вибрейках" :).
Я не строю из себя "крутого велосипедиста", продолжаю учиться в том числе и на форуме ХарьковТурист. Но считаю, что, проехав около 10000 км с лета 2016-го, из них 7000 км за 2017 год (а на самом деле за 10 месяцев 2017 года, учитывая два перерыва после травм), поучаствовав в нескольких бреветах, в том числе одном зимнем, проехав "Киевскую Сотку" за 3:49:36 со сломанным на 35-м километре локте, не раз проехав километров 80 в день по грунтам, и т.д. и т.п., я, как мне кажется, получил какой-то _минимальный_ опыт выбора и использования "веложелеза", почему и позволил себе создать эту тему — прекрасно понимая при этом, что "железо" у меня вполне скромное :).
Цитата:
Манетки на девять менять не собираетесь?
Ну, тогда ведь не только манетки, а и кассету. Пока не собираюсь. Если начну регулярно ездить длинные подъёмы с грузом, возможно, захочется иметь первую заднюю звезду на 34, и тогда придётся ставить девятерик: всё-таки 26->34 на HG-31-8(ao) и HG-41-8(ao) — слишком резкий переход :).
С другой стороны, видимо, до конца этого года таки поменяю систему. Сейчас стоит 48-38-28, а новая будет 48-36-26, так что с пониженными передачами ситуация улучшится даже при сохранении восьмискоростной кассеты с теперешним расчётом, что опять-таки отодвигает мысли о переходе на девять скоростей.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 14:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
А отаким велосипед був у жовтні без багажника (я знімав його перед "Київською Соткою", потім більше місяця їздив без нього) і з тримачем під півторалітрову пляшку.
Вложение:
IMG_20171017_142818486_cropped_89.jpg
IMG_20171017_142818486_cropped_89.jpg [ 997.6 КБ | Просмотров: 2187 ]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.01.2018 19:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Частину балачки на прохання автора теми відокремлено.

Хід тросу в 7- та 8-швидкісних трансмісіях Shimano


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Rost писал(а):
я тоже от своего Deore LX FD-M571 отказался, там засада ещё и в том, что тросик подло торчит вбок.


Максим, вот на этих фото видно, как трос на таком переднем переклюке расположен. Мне такое не нравится.
viewtopic.php?p=1913871#p1913871

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 11241
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Угу, полный трэш. Я их видел несколько раз в жизни и это каждый раз вызывало "бррр"

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Aleksei Dmytren, а ещё там лютый перегиб троса на бонке, той, которая на подседельной.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Зато большинство из переключателей такого типа почему-то никогда не люфтит от износа. Не один раз наблюдал и даже не три.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
andr писал(а):
Зато большинство из переключателей такого типа почему-то никогда не получает люфт от износа.

только так получают. Уж я их в последнее время в руках и на раме подержал.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Значит, ухудшились. Мне попадались начала 2000-х и конца 1990-х.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.01.2018 23:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
andr
там это всё выглядит так: трос расслаблен, жмём манетку - видно люфт, далее люфта не видно (при следующих щелчках).

Боюсь, что-бы нас не выгнали в отдельную тему ;)

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.01.2018 01:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 11241
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
отдельные темы для каждого болтика - фишка крококо, плагиатить нельзя.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.01.2018 01:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Rost писал(а):
я тоже от своего Deore LX FD-M571 отказался, там засада ещё и в том, что тросик подло торчит вбок.
Максим, вот на этих фото видно, как трос на таком переднем переклюке расположен. Мне такое не нравится.
viewtopic.php?p=1913871#p1913871
Ого... Я не знаю, кому такое понравилось бы :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.01.2018 03:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Минулої ночі повернувся з першого в новому році по-справжньому дальнього виїзду. 270 кілометрів, Київ — Бердичів — Вінниця. Велосипед продовжує служити нормально :).
Вложение:
IMG_20180107_150251880_73.jpg
IMG_20180107_150251880_73.jpg [ 1006.58 КБ | Просмотров: 1938 ]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.01.2018 21:37 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:26.07.2014
Скільки часу зайняла подорож, і як повертався назад? З захватом перечитав всю тему, багато цікавих рішень на байку! Вся тема розповідає про те як за складних фінансових обставин робити так звані "помірковані витрати", тут мушу покритикувати. Великою помилкою було купувати "сучасний" байк, як можна було купити новий ровер 3х7, а далі в перспективі міняти на ньому все. Здивували мене і плановані апгрейди, тобто вибір втулок на промах, хто Вам в них буде міняти проми, а хіба в насипних не більший ресурс якщо за ними дивитись? А вишенькою на торті була механічна гідравліка, далі слова про ремонтопригодність ,механіків з якими Ви радились, далі самі аналізували, робили висновки та приймали рішення. З таким ставленням до байка і розумних витрат, гроші на нього будуть текти рікою, можливо Вам варто переоцінити свій підхід?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 04:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
kycerjaska писал(а):
Скільки часу зайняла подорож, і як повертався назад?
11 годин з хвилинами перші 173 км до околиць Бердичева, потім кілька годин поспав у готелі, потім п'ять з половиною годин 95 км до Вінниці. В сумі 23 з половиною години (це загальний час, у тому числі десь 12 з половиною годин в русі, шість з половиною годин відпочинку в готелі й чотири з половиною години зупинок з їжею, фотографуванням тощо). Повертався залізницею.
Цитата:
Великою помилкою було купувати "сучасний" байк, як можна було купити новий ровер 3х7, а далі в перспективі міняти на ньому все.
Кажучи "Як можна було купити новий ровер 3х7", яку альтернативу Ви маєте на увазі? Неновий у нормальному стані? Розглядав, але за ті гроші були тільки варіанти з необхідністю ще більших вкладень. Чи новий 3x8? За ті гроші варіантів просто не було. (Не забувайте, що це було півтора роки тому, а не в останні місяці.)
Цитата:
Здивували мене і плановані апгрейди, тобто вибір втулок на промах, хто Вам в них буде міняти проми, а хіба в насипних не більший ресурс якщо за ними дивитись?
Коли виходять своє, міняти буде якийсь з двох моїх механіків. Обидва класні, обидва одні з кращих веломеханіків України (багато хто з присутніх на цьому форумі їх точно знає). Остаточне рішення "Проми чи насип?" приймалося з їхньою безпосередньою участю; вважаю, що вони все ж таки краще, ніж Ви, розуміють, де, як і скільки я їжджу, в якому режимі й коли обслуговую свій велосипед тощо. Ресурс у тих конкретних втулок на промах і втулок на насипних, які розглядалися, в сумі приблизно однаковий, при тому, що відпадає морока з підтягуванням конусів.
Цитата:
А вишенькою на торті була механічна гідравліка, далі слова про ремонтопригодність ,механіків з якими Ви радились, далі самі аналізували, робили висновки та приймали рішення. З таким ставленням до байка і розумних витрат, гроші на нього будуть текти рікою, можливо Вам варто переоцінити свій підхід?
Для початку, можливо, Вам варто уважніше писати? А то коли читаєш "механічна гідравліка", складно зрозуміти, що Ви мали на увазі :). Знов-таки хотілося б почути про альтернативи. Чому відходитиму від вібрейків, я чітко написав вище. Чому не гідравлічні дискові, можу розписати детальніше, якщо недостатньо того, що писав вище про ремонтопридатність, дальньопохідні плани тощо.
Про "гроші рікою". За півтора роки в основні модернізації, які можна хоч з якимись альтернативними варіантами порівнювати (роблю таке уточнення, бо, наприклад, руля-метелика в готовому вигляді не було б у будь-якому варіанті з тих, які можна було на початку розглядати, тому його вартість в будь-якому разі потім додалася б; і нову систему, яка лежить про запас, теж не рахую, бо на будь-якому велосипеді її колись доведеться міняти), вкладено близько 160 євро (це вже включно з перескладанням коліс та іншою роботою механіків). Зараз піде ще близько 150 євро на перехід на дискові гальма (самі гальма + втулки + нові спиці + перескладання коліс + задній адаптер, бо вилка з кріпленням під каліпер, а рама без кріплення). Далі кілька років витрати, якщо не станеться якоїсь великої аварії тощо, будуть виключно поточні (ланцюги, колодки, покришки, касети, тросики...). При цьому десь 40 євро набирається з тих старих компонентів, які вже продано чи ще буде продано. Ну й де "ріка", і який підхід мені переоцінювати?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 10:30 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:26.07.2014
Максим Козуб писал(а):
Кажучи "Як можна було купити новий ровер 3х7", яку альтернативу Ви маєте на увазі? Неновий у нормальному стані?

Я не знаю як Вам на це запитання відповісти, але альтернатива є завжди, просто не всі їх бачать. Вам вже писали що Ви неодоцінюєте Секонд Хенд, прикладом є прибана Вами 772 перекидка, людина котра хоче зекономити купить Деоре чи алівіо котрі проїдуть рівно стільки а може і більше ХТ. Про ровер що сказати, також вважаю що за такі гроші можна було взяти щось краще і не треба вважати що ровер Ви придбали за 300 умовних одиниць, до тих 300 треба ще додати гроші котрі вкладені в ньго за 2 роки єкслуатації, в результаті ми маємо щось близьке до 600 євро!!! А тепер трохи обміскуйте все і подумайте якій байк можна було придбати за 600 євро з других рук. Ви запитаєте мене чому я додав всі витрачені Вами кошти в одну сумму, все просто: коли купляєте ровер треба одрзу прорахувати що Вас чекає в плані апгрейда чи заміни, великої математики не треба! А от якби ви придбали байк в кращій комплектації, то і апгрейдів би не довелось робити, і чесно скажу: я не уявляю як можна ушатати ровер за 7000 км.

Максим Козуб писал(а):
Для початку, можливо, Вам варто уважніше писати? А то коли читаєш "механічна гідравліка", складно зрозуміти, що Ви мали на увазі :). Знов-таки хотілося б почути про альтернативи. Чому відходитиму від вібрейків, я чітко написав вище. Чому не гідравлічні дискові, можу розписати детальніше, якщо недостатньо того, що писав вище про ремонтопридатність, дальньопохідні плани тощо.

Пять разів перечитав і не зрозумів що Вам не сподобалось, а далі добряче посміявся. Я не можу зрозуміти переваги механіки від гідравліки, гідравліка просто працює, дуже цікаво буде детальніше дізнатись чому саме механіка.
Максим Козуб писал(а):
вони все ж таки краще, ніж Ви, розуміють, де, як і скільки я їжджу, в якому режимі й коли обслуговую свій велосипед тощо

І мені цікаво де Ви їздите, як і в яких умовах, буде цікаво дізнатись щоб хоч приблизно уявляти за яких умов експлуатуєте байк.
Максим Козуб писал(а):
Зараз піде ще близько 150 євро на перехід на дискові гальма (самі гальма + втулки + нові спиці + перескладання коліс + задній адаптер, бо вилка з кріпленням під каліпер, а рама без кріплення).

Як виявляється можна і зараз зустріти героїв нашого часу! Два класних механіка, порадили втулки на промах для дискового гальма на раму котра для того не має кріплення, вони точно професіонали! То тільки мені це рішення здається дивним?

Не сприймайте мої "нотатки на полях" як ворожнечу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 12:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Максим Козуб писал(а):
Зараз піде ще близько 150 євро на перехід на дискові гальма (самі гальма + втулки + нові спиці + перескладання коліс + задній адаптер, бо вилка з кріпленням під каліпер, а рама без кріплення).


Можливо, краще придбати вже готовий вілсет в барахолках?
Імхо, збирати колеса треба якщо є якесь особливе завдання - або дуже легкі, або дуже міцні, або треба зібрати на якихось конкретних компонентах для проекту.
Задні адаптери китайські так собі, вимагатимуть підстройки гальм регулярно. Можна було б спробувати стару раму продати, купити нову під диск.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 12:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
kycerjaska Цілком згоден щодо варіанта купівлі "б/в з Європи". Бо цей "новий" - по суті теж конструкція з того часу. Але він вже куплений і Максим, в міру сил, отримує від нього задоволення. Далі з накопиченням досвіду, можливо, буде інший.
Щодо промів та гідравліки - цілком не згоден. Якщо проми й працюють стількиж скільки насип (навіть якщо й меньше), в них є одна досить суттєва перевага - проми не потребують постійного "геморою" з обслугованням та регулюванням. "Складність" заміни промів, з декілька перебільшена. Якщо це не якійсь ексклюзивний розмір (як, скажімо, у якогось Fulcrum) - купив нові, тай замінив. Скажу більше, іноді на деякий час допомагає й заміна мастила всередині прома. Для цьго потрібні певні навички, але нічого страшного.
Тепер про гальма. Механіка та гідравліка - мабуть, вічна суперечка :D Але стверджувати, що "гідравліка просто працює" не зовсім правильно (або зовсім неправильно :wink: ). Добра гідравлика (якщо справна й налаштована) працює добре - бюджетна не завжди. Гальма з гальмівною рідиною на основімінеральної оливи не завжди добре веде себе при низьких температурах. ДОТ - агресивна рідина (розїдає фарбу, та таке інше). До того ж, гідравліка час од часу потребує заміну рідини та прокачку. Добра механіка теж працює добре, але якісну обідну механіку зараз треба пошукати, а дискової 2-3 моделі та й усе. Але, якісна механіка працюватиме краще за бюджетну гідравліку й значно простіша для обслуговання власноруч та в польових умовах.

Максим Козуб, не знаю наскільки має сенс така сер'йозна переробка саме цього велосипеда - може більш прийнятим буде продовжувати їздити на цьому, а згодом купити, чи зібрати щось інше?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 17:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
kycerjaska, я вдячний Вам за добре ставлення і абсолютно не сприймав те, що Ви пишете, як ворожнечу. Прошу не сприймати так і мою відповідь. Але мушу сказати, що Ви (не тільки в цій темі :)) іноді пропонуєте якісь рішення, не замислюючись, що та ситуація, яку Ви при цьому подумки бачите, може не відповідати реальності адресата :). Крім того, у Вас іноді мішаються докупи різні речі. Наприклад:
kycerjaska писал(а):
Вам вже писали що Ви неодоцінюєте Секонд Хенд, прикладом є прибана Вами 772 перекидка, людина котра хоче зекономити купить Деоре чи алівіо котрі проїдуть рівно стільки а може і більше ХТ.
Це про секонд-хенд чи про нові перекидки? В будь-якому разі я на той момент вважав, і зараз вважаю, що 43 євро за новий XT (який у мене проходить багато років) — це дуже нормальна ціна, і в цій ситуації я не став би брати ні за 20 євро новий Alivio, ні за 25 євро новий Deore, ні забудь-яку ціну секонд-хенд, а якщо не купив би те, що купив, то просто їздив би ще якийсь час на тому Altus-і, який стояв з заводу.
kycerjaska писал(а):
Про ровер що сказати, також вважаю що за такі гроші можна було взяти щось краще і не треба вважати що ровер Ви придбали за 300 умовних одиниць, до тих 300 треба ще додати гроші котрі вкладені в ньго за 2 роки єкслуатації, в результаті ми маємо щось близьке до 600 євро!!! А тепер трохи обміскуйте все і подумайте якій байк можна було придбати за 600 євро з других рук. Ви запитаєте мене чому я додав всі витрачені Вами кошти в одну сумму, все просто: коли купляєте ровер треба одрзу прорахувати що Вас чекає в плані апгрейда чи заміни, великої математики не треба!
Я все добре рахував. Ви не думаєте про те, що наявність грошей (і вартість тих грошей) "сьогодні" й "колись" — це різні речі. На той момент, коли я велосипед купував, це був не те що максимум, а дещо вище максимума, який я був готовий платити.
Не хотів розводити тут невелосипедні теми, але скажу. Років десять тому, якщо десь у Європі була цікава для мене конференція, я міг порадитися з дружиною п'ять хвилин і витратити кількасот євро на те, щоб на неї з'їздити, і так не раз на рік. Років десять тому ми могли з колегами сказати одне одному: "Може, у тебе буде пара тисяч доларів до наступного місяця, бо зараз можу собі й дружині взяти за дуже гарною ціною квитки в Штати, а якісь свої надходження ще не встиг отримати", і без проблем одне одному такі суми позичали й повертали. Років десять тому, якби я сів на велосипед тоді, я й велосипед купував би інший, по-іншому, і, скоріш за все, за короткий час завів би собі і складаний для міста, і туринг для подорожей, і щось іще.
Натомість улітку 2014-го я пішов на фронт, вбухавши не одну тисячу доларів у все необхідне для себе та ще пари своїх друзів, вилетівши на довгий час з нормального заробляння грошей, маючи на той момент частково проінвестовану квартиру в процесі будівництва й знімаючи квартиру, в якій ми з дружиною жили. В "сухому залишку" з літа 2014 й до демобілізації восени 2015 року я заробив, крім солдатської зарплатні: поранення (досить серйозне), не одну тисячу доларів "довгих" боргів, які повільно віддаю досі, і здатність довго й уважно рахувати, що я можу, чого не можу, що варто робити, чого не варто тощо. І я, повторюся, не маю до Вас ворожнечі, але, щоб вона у мене мимоволі не виникла, будь ласка, не треба мені розповідати, що в певній ситуації мені краще було на щось витратити не 300 євро, а 600, щоб потім не витрачати гроші частинами протягом якогось часу. Я й ті 300 витратив з великими роздумами, і та ціна була ще результатом певної знижки, яку я отримав.
Цитата:
А от якби ви придбали байк в кращій комплектації, то і апгрейдів би не довелось робити, і чесно скажу: я не уявляю як можна ушатати ровер за 7000 км.
"Ушатати" можна різне й різною мірою. Я, наприклад, міняв один з ободів (уже подвійних) після того, як на марафоні "Поліська Січ" мені людина добряче в'їхала в заднє колесо (причому вона була в тому не винна, я просто невчасно зупинився на вузькій стежці й не встиг відскочити з ровером вбік). Та й не тільки "ушатуванням" визначаються заміни компонентів. Я не "ушатав" кермо, але я від самого початку знав, що їздитиму в тому числі й довгі маршрути й мінятиму його на "метелик" чи ще якесь багатопозиційне (і, скоріш за все, не "баран"), бо руки стомлюються у всіх, а у мене ще й проблеми з хребтом і наслідки поранення додають дрібних проблем у цьому плані. Ну от з'явилася можливість взяти "метелик" задешево, то й узяв. Я не "ушатав" гальма, але я проїхав не одну тисячу кілометрів за дві зими, минулу й цю, причому не в Амстердамі, не у Празі й не американськими шосе, а в тому числі й різними варіантами засніжених і мокрих "лайноґрунтів" тощо, і в кінцевому підсумку вирішив, що на заробляння на нові гальма витрачу менше часу й нервів, ніж на обслуговування вібрейків. А, наприклад, дешева двособачкова задня втулка "ушаталася" (й замінилася по гарантії) за перших кілька місяців експлуатації, з бреветами, "Київською Соткою", регулярними підйомами з активним вкручуванням на київські пагорби типу вул. Теліги тощо, і нічого особливо дивного в тому, що вона "ушаталася", немає ні для мене, ні для всіх, хто її бачив.
kycerjaska писал(а):
Максим Козуб писал(а):
Для початку, можливо, Вам варто уважніше писати? А то коли читаєш "механічна гідравліка", складно зрозуміти, що Ви мали на увазі :). Знов-таки хотілося б почути про альтернативи. Чому відходитиму від вібрейків, я чітко написав вище. Чому не гідравлічні дискові, можу розписати детальніше, якщо недостатньо того, що писав вище про ремонтопридатність, дальньопохідні плани тощо.

Пять разів перечитав і не зрозумів що Вам не сподобалось, а далі добряче посміявся.
А, ну тобто після перечитування все ж таки помітили ;)?
kycerjaska писал(а):
Я не можу зрозуміти переваги механіки від гідравліки, гідравліка просто працює, дуже цікаво буде детальніше дізнатись чому саме механіка.
Так, гідравліка просто працює. Але ті мої друзі, які проїхали, наприклад, http://cycle.dn.ua/docs.php?id_doc=47&doc_type=0, http://cycle.dn.ua/docs.php?id_doc=102&doc_type=0, https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=166130 тощо, і з якими ми регулярно катаємося й буквально вчора обговорювали плани спільних дальніх походів, гідравліку собі ставити, м'яко кажучи, не рвуться. Просто вона працює, доки працює, але якщо вже десь у 100 км від найближчого населеного пункту в якійсь ситуації у Вас переб'ється гідролінія, а не трос механіки, я погано собі уявляю, що Ви робитимете. Я ж ніби не раз вище згадував про ремонтопридатність у польових умовах.
kycerjaska писал(а):
Як виявляється можна і зараз зустріти героїв нашого часу! Два класних механіка, порадили втулки на промах для дискового гальма на раму котра для того не має кріплення, вони точно професіонали! То тільки мені це рішення здається дивним?
А хто Вам сказав, що вони при цьому дивилися на ту раму? Ви знову вимальовуєте собі в голові якусь картину, що відрізняється від реальної, й робите з тієї уявної картини якісь висновки. Їм було задано (не при візиті з велосипедом, тобто на раму вони при цьому не дивилися) абсолютно конкретне питання: "Є можливість узяти за Х грошей такі-то втулки на промах, або за Y грошей такі-то втулки на насипних підшипниках" (причому ціни X та Y близькі). "Що б порадили ви?". Через цих людей пройшли в різних ситуаціях десятки втулок і тієї, й іншої моделі, а також сотні, якщо не тисячі, інших втулок. При цьому один з них ще й займається жорстким велоспортом (DH тощо) і обслуговує себе та своїх друзів по команді; другий, зокрема, складав колеса (і взагалі є, вже не пам'ятаю скільки років, постійним механіком) для тих моїх друзів, які проїхали Іран, Гімалаї, Камбоджу, Бразилію, Чилі тощо. І порадам і висновкам цих людей (які до того ж по черзі обслуговують у різних ситуаціях мій велосипед уже півтора року) у мене підстав довіряти, перепрошую, не менше, ніж порадам і висновкам навіть дуже досвідченого, кваліфікованого, доброзичливого тощо празького співрозмовника на форумі :).


Последний раз редактировалось Максим Козуб 22.01.2018 18:34, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 17:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
@noxin писал(а):
Можливо, краще придбати вже готовий вілсет в барахолках?
Імхо, збирати колеса треба якщо є якесь особливе завдання - або дуже легкі, або дуже міцні, або треба зібрати на якихось конкретних компонентах для проекту.
Задні адаптери китайські так собі, вимагатимуть підстройки гальм регулярно. Можна було б спробувати стару раму продати, купити нову під диск.
Про заміну рами не йдеться однозначно: різниці в ціні буде мінімум десь 1500 грн., я зараз витрачати гроші ще й на це не буду. Щодо коліс — ободи там, як на мої потреби, нормальні (Mach1 240), спиці будуть зі знижкою, перезбере мені (з тензометром) класний механік з великою знижкою за роботу, і нормальний "готовий вілсет в барахолках" дешевше (чи за такі ж гроші краще) не буде. А адаптер буде не китайський; скоріш за все, Ваня Швидко робитиме під мою раму, він такі речі робить за розумні гроші.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 22.01.2018 18:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
kycerjaska Цілком згоден щодо варіанта купівлі "б/в з Європи". Бо цей "новий" - по суті теж конструкція з того часу.
"Б/в з Європи" має хоча б ту проблему, що там часто неможливо ґарантувати, що він не буде краденим. Для когось це не проблема ("Я ж чесно купив, я нічого не знаю"), для мене проблема.
Цитата:
Але він вже куплений і Максим, в міру сил, отримує від нього задоволення. Далі з накопиченням досвіду, можливо, буде інший.
Якщо буде, то не скоро.
Цитата:
Щодо промів та гідравліки - цілком не згоден. Якщо проми й працюють стількиж скільки насип (навіть якщо й меньше), в них є одна досить суттєва перевага - проми не потребують постійного "геморою" з обслугованням та регулюванням.
Так, я про це теж писав.
Цитата:
Добра механіка теж працює добре, але якісну обідну механіку зараз треба пошукати, а дискової 2-3 моделі та й усе. Але, якісна механіка працюватиме краще за бюджетну гідравліку й значно простіша для обслуговання власноруч та в польових умовах.
+100500.
Цитата:
Максим Козуб, не знаю наскільки має сенс така сер'йозна переробка саме цього велосипеда - може більш прийнятим буде продовжувати їздити на цьому, а згодом купити, чи зібрати щось інше?
Я вище у довгому й дещо "офтопічному" коментарі спробував пояснити ситуацію з "Чому не інший велосипед?".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 14:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Максим Козуб писал(а):
"Б/в з Європи" має хоча б ту проблему, що там часто неможливо ґарантувати, що він не буде краденим. Для когось це не проблема ("Я ж чесно купив, я нічого не знаю"), для мене проблема.


Чомусь мені здається що інтернет балаканина про крадені вели, м'яко кажучи, не зовсім відповідає дійсності. Ну не можуть бути крадіжки (особливо, коли йдеться про аппарати з 90-х) стіль масовими, щоб фірми, через власні сайти з реальними адресами й телефонами, впродовж багатьох років все це продавали, без жодної реакції з боку потерпілих.

Максим Козуб писал(а):
]Я вище у довгому й дещо "офтопічному" коментарі спробував пояснити ситуацію з "Чому не інший велосипед?".

Я дуже добре все це розумію - мені нічого пряснювати не треба. Кажучи про інший велосипед, мав на увазі довгострокову перспективу. (Щиро бажаю, щоб цей строк був якомога коротшим!)

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 14:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
Чомусь мені здається що інтернет балаканина про крадені вели, м'яко кажучи, не зовсім відповідає дійсності. Ну не можуть бути крадіжки (особливо, коли йдеться про аппарати з 90-х) стіль масовими, щоб фірми, через власні сайти з реальними адресами й телефонами, впродовж багатьох років все це продавали, без жодної реакції з боку потерпілих.
Те, що "там" велосипеди час від часу (й досить часто) хтось краде, не новина. Наприклад, ось інформація по Амстердаму, досить стара (2010 р.), але не думаю, що ситуація змінилася радикально. http://www.dutchamsterdam.nl/857-stolen ... -amsterdam: "За оцінкою поліції м. Амстердам та Спілки велосипедистів, щороку крадуть від 50 тисяч до 80 тисяч велосипедів".
А, ну ось іще знайшов свіжішу. https://www.iamexpat.nl/expat-info/dutc ... etherlands: "Нідерланди — дуже безпечна країна. Тобто для людей безпечна. Для велосипедів ситуація зовсім інша. Якби велосипеди мали свідомість, ми б, імовірно, зіткнулися з масовою еміграцією голандських велосипедів. За даними ANWB (Королівського голандського туристичного клубу) в середньому тут щодня крадуть 311 велосипедів". У кілька разів менше, ніж 2010 року, але теж чимало. Тьху, помилився: не менше :).
Гадаю, якщо вже велосипед вкрали, не така велика проблема вивезти його кудись, наприклад, до Польщі, й "замести сліди", пропустивши через кілька рук. А далі якась фірма вже спокійно (можливо, дійсно не знаючи, звідки він узявся) продасть його українському імпортеру "велосипедів з Європи".
Цитата:
Я дуже добре все це розумію - мені нічого пряснювати не треба. Кажучи про інший велосипед, мав на увазі довгострокову перспективу. (Щиро бажаю, щоб цей строк був якомога коротшим!)
Дякую на доброму слові! Але при тому сподіваюся, що й той велосипед, який у мене зараз і про який я пишу тут, проживе піді мною ще не один рік навіть після появи іншого (чи інших) під різні варіанти користування. Я його люблю, він мені дуже непогано служить :).
А щодо розуміння — от чомусь саме щодо Вас не мав і не маю сумнівів у тому, що Вам не треба якісь речі довго пояснювати :).


Последний раз редактировалось Максим Козуб 23.01.2018 18:57, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 15:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 11241
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
щороку крадуть від 50 тисяч до 80 тисяч велосипедів
из них три четверти никто не ищет "слава бгу, что украли" :D или вы не видели фотки тех велов :D

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 17:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Интересный художественный фильм
http://xt.ht/xtnews/-Vorovannye-velosip ... ssovo-6739

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 22:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Шановний Максиме, чомусь мені здається, що більшість вкрадених у Амстердамі велосипедів так і не наважилася емігрувати в Польщу... :wink:

phpBB [video]

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 23.01.2018 22:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Rost писал(а):
Интересный художественный фильм
http://xt.ht/xtnews/-Vorovannye-velosip ... ssovo-6739


Как то, оно и в самом деле, уж очень художественно... :D

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 11:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Колеса вже на нових втулках, і переднє гальмо вже BB7. Сьогодні закінчую терміновий переклад і чекаю не дочекаюся, щоб забрати велосипед з майстерні та поїхати на ньому знову. Тоді й свіжі фото будуть :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 14:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
ВВ7 - це добре. За довгі роки єксплуатації, в досить жорстких умовах, не підводив ніколи.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 16:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
real SIMON писал(а):
ВВ7 - це добре. За довгі роки єксплуатації, в досить жорстких умовах, не підводив ніколи.
Так, всі те саме про них кажуть. Плюс регулювання обох колодок.
За ту ціну, за яку вони в наших магазинах, звичайно, не купував би. А за 75 євро два гальма в повному комплекті (ротори-гвинтики-...) — подумав і все ж таки взяв :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 17:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Максим Козуб писал(а):
...не дочекаюся, щоб забрати велосипед з майстерні та поїхати на ньому знову. ...

"БЗик" - Байк Залежність. Важка форма. Невиліковно. : )

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 18:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Snick писал(а):
"БЗик" - Байк Залежність. Важка форма. Невиліковно. : )
:)))
Ну, мені без нього і як без транспортного засобу елементарно тяжкувато (є різниця: привезти додому 15 кілограм овочів та інших продуктів, чи принести пішки), і мізки провітрити допомагає, та й просто фізичний стан кращий, коли їжджу.
До речі, тут вище дехто мав сумніви щодо нашого спільного приятеля-механіка, то хоч Вам, слава Богу, не треба пояснювати, що Саша Б. — це дуже класно :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 24.01.2018 19:00 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:26.07.2014
Максим Козуб писал(а):
До речі, тут вище дехто мав сумніви щодо нашого спільного приятеля-механіка, то хоч Вам, слава Богу, не треба пояснювати, що Саша Б. — це дуже класно :).

Дякую що не забуваєте про мене, чекаю на свіжі фотографії з поїздок. І даремно я сумнівався що до Вашого товариша-механіка, вірю що він хороший механік, а ще кращий товариш котрий просто робить те що Ви його попросили, респект.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 00:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Максим Козуб писал(а):
мне Ваня Швыдко допиливает адаптер под задний калипер на раму без крепления под дисковые тормоза, чисто вибрейковую.

О, интересно как это будет реализовано!

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 01:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Максим Козуб писал(а):
мне Ваня Швыдко допиливает адаптер под задний калипер на раму без крепления под дисковые тормоза, чисто вибрейковую.

О, интересно как это будет реализовано!
Завтра надеюсь уже забрать велосипед, выложу фотографии. Знаю, что Иван уже не один десяток адаптеров под разные рамы сделал. Это не китайские поделки на хомутах, а фрезеровка с точным выставлением параллельности и т.д. Ну, он же вообще всякими токарно-фрезеровальными штуками известен. Например, если у меня когда-нибудь сломается "петух" (несменный, сделанный зацело с рамой), я знаю, что можно прийти к Ивану, и он за разумные деньги сделает под конкретную раму сменный "петух".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 01:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Максим Козуб писал(а):
Ну, он же вообще всякими токарно-фрезеровальными штуками известен.

я его знаю, в ФБ наблюдаю. Ультразвук ищет ;)

Максим Козуб писал(а):
Это не китайские поделки на хомутах, а фрезеровка с точным выставлением параллельности и т.д.

На заре дисковых, оказывается Specialized вот такие переходники делал:
Вложение:
20130202_164010.jpg

Вложение:
5694830140_87953b9175_b.jpg

Вложение:
BHlink3.jpg

Вложение:
DSCF1898.JPG

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.01.2018 02:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
На заре дисковых, оказывается Specialized вот такие переходники делал:
А не на заре Trek делал вот такие: https://velosiped.com/tovary/komplektuyuch/rotora_ta_adapteri/adapter-diskovogo-galma-na-ramu-trek-40830.html. Собственно, один из друзей-механиков рассказал недавно (я не знал, а Вы, вероятно, и без меня знаете), что у Trek есть модели, которые уже с завода идут сразу с дисковыми тормозами на "бездисковой" раме с таким адаптером.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.02.2018 15:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Максим Козуб писал(а):
мне Ваня Швыдко допиливает адаптер под задний калипер на раму без крепления под дисковые тормоза, чисто вибрейковую.
О, интересно как это будет реализовано!
Вчера забрал, наконец, велосипед. Ротор сегодня прикручу, а пока выкладываю фотографии адаптера с калипером.


Вложения:
IMG_20180201_124232345_cropped_95.jpg
IMG_20180201_124232345_cropped_95.jpg [ 789.7 КБ | Просмотров: 1596 ]
IMG_20180201_124238968_cropped_95.jpg
IMG_20180201_124238968_cropped_95.jpg [ 853.56 КБ | Просмотров: 1596 ]
IMG_20180201_124255956_cropped_95.jpg
IMG_20180201_124255956_cropped_95.jpg [ 947.64 КБ | Просмотров: 1596 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.02.2018 16:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Можно даже посмотреть фотографии, сделанные в процессе изготовления адаптера :). https://www.facebook.com/shvydkoivan/posts/1810574335902419


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.02.2018 17:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
:good: Gut gemacht!

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 01:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Вот так вот да? Ну блин, переводчики
Изображение

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 08:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Выглядит добротно.
ИМХО пора этой команде разрабатывать логотип для лазерного клеймения своих изделий.
И, ммм..., с матерком на ютубе пора завязывать.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 14:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Rost писал(а):
Вот так вот да? Ну блин, переводчики
А какое отношение переводчики имеют к тем комментариям?
Ну а на станке я бы, конечно, работал в защитных очках, но Ваня с Юлей взрослые люди, насильно на них очки никто не наденет.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 21:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Snick писал(а):
Выглядит добротно.


Аж занадто. Очікував на більш витончене та досконале рішення.
Задньому дропауту довгого життя


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.02.2018 22:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
@noxin писал(а):
Очікував на більш витончене та досконале рішення.
Задньому дропауту довгого життя
Про всяк випадок нагадаю, що рама не з потрійним баттингом, а ротор 160-міліметровий, а не 180 і не 203 :). Подібні адаптери Ваня робить не перший рік, люди з ними активно їздять у найрізноманітніших ситуаціях (звичайно, про DH не йдеться) і про жодні тріснуті чи вивернуті дропаути, пера тощо поки невідомо.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2018 01:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
@noxin писал(а):
Аж занадто. Очікував на більш витончене та досконале рішення.
Задньому дропауту довгого життя


Спочатку, теж так подумав. Потім роздивився уважніше й побачив, що усе зроблено досить правильно та надійно. Вважаю, що в конкретній ситуації цього рішення цілком достатньо.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2018 14:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
@noxin писал(а):
Snick писал(а):
Выглядит добротно.


Аж занадто. Очікував на більш витончене та досконале рішення.
Задньому дропауту довгого життя

Макіївські хлопці за такою схемою чіпляли дискові гальма на Лайтеківські рами. До 2014-го два байка бігали на 160 роторах.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2018 14:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
А були лайтеківські рами без кіплення під дискове гальмо? Чи, вони на шосеїні рами ставили?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2018 15:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
real SIMON писал(а):
А були ...

Були.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.02.2018 16:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
:oops: Згадав. Дійсно були, я вже про них забув і чомусь вважав, що всі рами робили з дропом під диск. В мене був на рамі "Еліт 2".

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 26.02.2018 21:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
kycerjaska писал(а):
Дякую що не забуваєте про мене, чекаю на свіжі фотографії з поїздок.
Просили — маєте :). Сольна покатенька з Києва до Ніжина (близько 150 км) 17 лютого:
Вложение:
IMG_20180217_154723935_85.jpg
IMG_20180217_154723935_85.jpg [ 996.26 КБ | Просмотров: 1350 ]

Ну й вулицями Києва їжджу у справах практично щодня. От і сьогодні їздив (при температурі -12 :)) на "Нову Пошту" й за продуктами, заодно вирішив зробити свіжі фото ровера в теперішній комплектації:
Вложение:
IMG_20180226_172245455_85.jpg
IMG_20180226_172245455_85.jpg [ 1004.58 КБ | Просмотров: 1350 ]
Вложение:
IMG_20180226_172415937_85.jpg
IMG_20180226_172415937_85.jpg [ 907.9 КБ | Просмотров: 1350 ]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 26.02.2018 21:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
Да, хорошо с адаптером получилось :good:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.03.2018 13:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Недавно поїхав у напрямку Житомира, Вінниці і з планами проїхати ще кудись далі (Чернівці або Молдова), щоб зробити за три дні десь 600 кілометрів. Перед поїздкою домовилися з механіком, що після мого повернення мінятимемо рульову (вона вже кілька разів підкручувалася для усунення люфтів, далі було б небезпечно, бо, як сказав механік, вона вже овальна). В поїздці розраховував довбивати розтягнутий ланцюг і стару касету (на яких доїжджав зиму).
Виявилося, що я десь кілометрів на 300 переоцінив, скільки ще протримаються ланцюг і касета :). Почалися "простріли" настільки часті, що з Вінниці електричками повернувся додому. Вдома виявилося, що система вже теж зносилася досить сильно; у мене лежала нова хороша система (FC-M391, одна з кращих, що були у Shimano під квадрат), але розраховував поставити її ближче до середини року, а довелося вже зараз. А коли механік зняв систему, виявилося, що каретка вже страшна, то заодно поміняли й її :).
Трохи пізніше викладу фото велосипеда в теперішньому обвісі, а поки — остання, здається, його фотографія до всіх цих замін, зроблена 11 березня. На кермі — чохол від намета удає з себе сумку :).
Вложение:
IMG_20180311_174028565_HDR_82.jpg
IMG_20180311_174028565_HDR_82.jpg [ 1005.53 КБ | Просмотров: 1156 ]


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.03.2018 23:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Максим Козуб писал(а):
...
На початку 2017 р. взяв за акційною ціною касету CS-HG41-8 і перейшов з 7 швидкостей на 8. Поміняв тільки касету й ланцюг, а моноблоки не міняв, ...


Добавлено: Сб мар 17, 2018 12:56 pm
Максим Козуб писал(а):
... Виявилося, що я десь кілометрів на 300 переоцінив, скільки ще протримаються ланцюг і касета :). ...


Маньякам везде у нас дорога :)

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 18.03.2018 00:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Snick писал(а):
Маньякам везде у нас дорога :)
Злой дядя Саша :))).
Если серьёзно, то цепь-то я после первого процитированного сообщения менял. Кассета — да, та же, тысяч 9 отработала. Теперь поставил CS-HG51, посмотрим, сколько она пройдёт. Учитывая, что в большой степени пересяду на туринг, думаю, что на гибриде мне на пару лет этой кассеты хватит.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.03.2018 13:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Гибрид будет по городу, туринг- за городом?

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 18.03.2018 14:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
vmail писал(а):
Гибрид будет по городу, туринг- за городом?
Скорее, думаю, так:
гибрид будет по говнам (в частности, зимним), в которых жалко (в первую очередь в финансовом смысле) лишний раз убивать девятериковые цепи и кассеты,
гибрид будет для каких-то покатушек по сложным грунтам со сложным рельефом (учитывая, что на нём всё-таки система 48-36-26, а на туринге двойник 46-34),
и гибрид будет по городу _в места с повышенным риском_ (пристегнуть и пойти на полчаса на рынок за картошкой и т.п. :)).
А так-то почему бы, например, в гости к друзьям через весь Киев не поехать на том же туринге, если можно его к ним в квартиру занести :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2018 16:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Про размышления о руле я видел, но будет еще и туринг) Не было идеи такой использовать?

http://www.bike-vintage.com/handlebars/ ... stock.html

Изображение

Если на него еще и лежак прицепить- то будет на все случаи.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2018 16:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
vmail писал(а):
Про размышления о руле я видел, но будет еще и туринг) Не было идеи такой использовать?

http://www.bike-vintage.com/handlebars/ ... stock.html
На туринге или на гибриде?
Если на гибриде, то "бабочка" меня вполне устраивает. А если на туринге, то там разведённый "баран" с шоссейными дуалами; в любом случае пока буду ездить как есть, а если когда-нибудь дойдёт до модернизаций, тогда уж буду думать. Пока я "баран" пробовал только в тот день, когда минут 15 поездил на предсерийном туринге, но каких-то неудобств не ощутил.
А так-то я, похоже, к любому велосипедному "железу" привыкаю достаточно быстро :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2018 16:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Я про туринг, но основываясь на том что было сказано по поводу руля для гибрида) Потому и спросил здесь а не там. Там просто тема слишком общая, да и зафлудили ее порядочно, а я именно по поводу конкретного туринга и конкретных планов на дальнобой.

Когда уже отчет будет? Велосипед на руках?)

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2018 16:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
vmail писал(а):
Я про туринг, но основываясь на том что было сказано по поводу руля для гибрида) Потому и спросил здесь а не там. Там просто тема слишком общая, да и зафлудили ее порядочно, а я именно по поводу конкретного туринга и конкретных планов на дальнобой.
Теперь понял :).
Цитата:
Когда уже отчет будет? Велосипед на руках?)
Не, ещё день или два. Если бы был уже на руках, то уже была бы от меня новая тема в разделе "Наши велосипеды", с фотографиями :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.151s | 82 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'