ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 183 из 184 [ Сообщений: 2757 ]
На страницу Пред.  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Велогоблины. Анти Фа-Фа.

Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Перси Фоссет
Профиль  ICQ 
25.11.2019 00:44 Сообщение
tifo
Швидкість скидає і підрулює. Норм відпрацював.
Крутити кермом і гальмо в підлогу неможна, бо, по-перше, хз хто тебе обгоняє праворуч, а по-друге в заносі увійти в зупинку з людьми - це гірший варіант.
Раціональний варіант - лагідно випіляти дов@0#0ба.
На жаль, суд засудить таксюка.
Последнее сообщение


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Перси Фоссет
Профиль  ICQ 
25.11.2019 00:45 Сообщение
До речі - що за автівка?
Вангую, що це щось нісанівське. Можливо ліф.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Стив Ирвинг
Профиль  WWW 
30.11.2019 00:04 Сообщение
последние пару дней наблюдаю вечером какое-то нашествие курьеров глово
из дюжины только один со светом - и тот по тротуару ((


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Фритьоф Нансен
Профиль 
30.11.2019 13:46 Сообщение
Л.С. писал(а)
последние пару дней наблюдаю вечером какое-то нашествие курьеров глово
из дюжины только один со светом - и тот по тротуару ((

Так потеплело.
Тоже вчера увидел одного, правда какой то светик заляпанный грязью был,
который мало ему помогал.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Перси Фоссет
Профиль  ICQ 
06.06.2020 14:18 Сообщение
Фу-Фу вело-клубу "Залатиє кальоса", який в составі голів двадцяти підлітків забиває на червоне світло світлофорів при перетині перехресть.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Руаль Амундсен
Профиль 
30.09.2020 10:10 Сообщение
Анти Фа-Фа велосипедисту на міському велосипеді (щось на кшталт "України") вчора о 21:00 біля метро 23-го Серпня, який їхав по тротуару та вимагав від пішохода поступитися йому дорогою. Я йому пояснив, що дорослі велосипедисти згідно з ПДД мають їздити по автомобільній дорозі, а їздити по тротуарах і пішохідних доріжках забороняється. А він мені казав, що знає ПДД, і що має право їздити по тротуарах.

Цитата
6. ВИМОГИ ДО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.


6.6. Велосипедисту забороняється:

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);


Взагалі цікаво, тобто законодавці забули про дітей віком від 7 до 14 років. Де їм їздити? Повноцінна велодоріжка на весь Харків лише одна, від п'ятихаток до сокільників.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Ерофей Хабаров
Профиль 
30.09.2020 13:25 Сообщение
Watsoon писал(а)
який їхав по тротуару та вимагав від пішохода поступитися йому дорогою

Это классическая гоблота, которая на дороге рассказывает велосипедисту, что он не должен ехать по дороге, а будучи велосипедистом поступает согласно убеждениям, но мешают уже пешеходы


Последний раз редактировалось Catz 01.10.2020 08:02, всего редактировалось 1 раз.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Христофор Колумб
Профиль 
01.10.2020 03:22 Сообщение
Watsoon писал(а)
на міському велосипеді (щось на кшталт "України")

Эти печкины вообще наглухо отбитые. Видимо считают себя модифицированными пешеходами - если и выбираются на дорогу, то катят исключительно по левому краю пров шерсти. Особенно заепумба, встретить представителя этого вида винторогих на трассе, где воно катит тебе в лоб на рыбалку или по грибы

Цитата
Взагалі цікаво, тобто законодавці забули про дітей віком від 7 до 14 років. Де їм їздити?

Вокруг дома :-P



- Руаль Амундсен
Профиль 
01.10.2020 13:31 Сообщение
Не знаю как в Харькове, но в кривом роге куча велосипедисты и водители себе на уме. Я поездил 3 месяца без шлема и решил его заказать :)

Я проезжал перекресток. Вдали за перекрестком машина припаркованная и велосипедист прущий мне на встречку, обьезжающий машину Я сначало и не понял, что он будет делать. Короче мы сним разминулись в конце перекрёстка. Я естественно начал влево выворачивать, а было страшновато, чтобы сзади машина не стукнула. Куда он ехал, не знаю. Но боковым зрением видел, что он поворачивал :) Причем я пару раз его встречал на том перекрестке.

Другая ситуация. Дорога 2 полосы в одну и другую сторону. Интенсивное движение. Велосипедистка без шлема едит под бордюром на встречку + впереди плавный поворот и мост. Расстояние от велика до машин около 60см. Когда я на это смотрел, то не по себе было.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Руаль Амундсен
Профиль 
01.10.2020 14:24 Сообщение
Одинокий Ашанбайкер писал(а)
Watsoon писал(а)
на міському велосипеді (щось на кшталт "України")

Эти печкины вообще наглухо отбитые. Видимо считают себя модифицированными пешеходами - если и выбираются на дорогу, то катят исключительно по левому краю пров шерсти. Особенно заепумба, встретить представителя этого вида винторогих на трассе, где воно катит тебе в лоб на рыбалку или по грибы


Та ні, це була молода особина, у шоломі, позаду було червоне світло на крилах, "євросітібайкер", а не старий дід, які зустрічаються по селах.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Георгий Седов
Профиль 
01.10.2020 15:05 Сообщение
Одинокий Ашанбайкер писал(а)
Эти печкины вообще наглухо отбитые. Видимо считают себя модифицированными пешеходами - если и выбираются на дорогу, то катят исключительно по левому краю пров шерсти. Особенно заепумба, встретить представителя этого вида винторогих на трассе, где воно катит тебе в лоб на рыбалку или по грибы

Найупоротіші з "нормальних" райдерів це чуваки на всіляких хвз. Турист чи спутник - 80% тупо пре на червоне завжди незважаючи ні на що та створюючи аварійні ситуації.
А так найупоротіші це діди на українах та ашанах.
Всілякі совки( 45+) порушують набагато більше, ніж ті, хто помолодше. А потім згадують свій улюблений совок ще, де всі були культурні та міліція працювала :D


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Христофор Колумб
Профиль 
01.10.2020 22:22 Сообщение
tifo писал(а)
Всілякі совки( 45+) порушують набагато більше, ніж ті, хто помолодше.

Дайте пожалуйста ссылку на статистику


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Георгий Седов
Профиль 
01.10.2020 22:33 Сообщение
А ще вони сумні демагоги переважно.


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Христофор Колумб
Профиль 
01.10.2020 22:59 Сообщение
tifo писал(а)
А ще вони сумні демагоги переважно.

И предпочитают ворочать мешки, в отличии от некоторых :yes:


Re: Велогоблины. Анти Фа-Фа.

- Перси Фоссет
Профиль 
01.10.2020 23:04 Сообщение
sergdm писал(а)
И предпочитают ворочать мешки, в отличии от некоторых :yes:


"Дайте пожалуйста ссылку на статистику" ©
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, Bce  След.
Страница 183 из 184 [ Сообщений: 2757 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия