ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 26 из 27 [ Сообщений: 403 ]
На страницу Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Ресурс цепи

Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
31.01.2018 23:56 Сообщение
Легче намного, не болтается на тонких звездах. Возможно натяжитель есть, тогда односкоростная вообще не катит - с ее весом расколбас будет нереальній.
Последнее сообщение


Re: Ресурс цепи

- Перси Фоссет
Профиль 
01.02.2018 02:36 Сообщение
real SIMON писал(а)
А почему для планетарки цепь восьмискоростная?

Помимо того, что сказал tifo, есть сильнейшее подозрение, что многоскоростные цепи в среднем намного тверже, чем сингловые, и живут намного дольше. Так сложилось. Рынок 1-скор. цепей большинство фирм считает не очень требовательным к качеству.
viewtopic.php?f=23&t=126089&p=1103250&#p1103250


Re: Ресурс цепи

- Перси Фоссет
Профиль 
01.02.2018 03:09 Сообщение
Призадумался... Возможно , разница связана с условиями работы трансмиссии ( постоянные перекосы в многоскоростной). Хотя, я подозреваю, что односкоростные могут тоже заметно отличатся по качеству и ресурсу, даже у одного производителя. Вот цепь за 300 грн. https://veloplaneta.com.ua/tsep-ind-100-zv-12x18-kmc-k710-silversilver , а вот "такая же" за 700 https://veloplaneta.com.ua/tsep-ind-100-zv-12x18-kmc-k710sl-silversilver. Хотя, могли взять две цены и просто за " дырок насверлить".


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
01.02.2018 11:44 Сообщение
andr писал(а)
real SIMON писал(а)
А почему для планетарки цепь восьмискоростная?

Помимо того, что сказал tifo, есть сильнейшее подозрение, что многоскоростные цепи в среднем намного тверже, чем сингловые, и живут намного дольше. Так сложилось. Рынок 1-скор. цепей большинство фирм считает не очень требовательным к качеству.
viewtopic.php?f=23&t=126089&p=1103250&#p1103250

Якщо тільки трешові.
Синглові ланцюги мають "кращу" втулочну конструкцію, вони набагато витриваліші. Є тонкі 3/32 синглові, кмц х1 наприклад, але коштують дохера.
Взагалі сенсу особливої витривалості для нерохлофів немає. У рохлофів свої нестандартні зірки й вони реально ходять. Арчерівські, шиманівські ж зірки ходять сезон. Звичайно вони не вбиваються в какаху, але зуби зношуються вже так, що починають постукувати ролики. А так як коштують ті зірки 2 євро та продаються в нас, то простіше їх тупо міняти разом із ланцюгом. Ну і ланцюг треба відповідно такий, щоб сезон якось відходив. Кажуть ланцюги рівня кмц Х нормально цю задачу виконують. Я на планетарці поки їздив на парі з51 по колу. Пластилін жахливий :smile:


Re: Ресурс цепи

- Руаль Амундсен
Профиль 
01.02.2018 12:57 Сообщение
Если говорить о качественных сингловых цепях которые ходят в несколько раз дольше-как толстые так и восьмирикоподобные-это топовые коннекс для электробайаов.У них втулочная конструкция и отличный ресурс...стоят не дешево.


Re: Ресурс цепи

- Руаль Амундсен
Профиль 
01.02.2018 12:58 Сообщение
Кстати те кмц 710 толстые-отстой.Тянутся быстрее шимановских восьмириковых.Равно как и срам пс1 никель.


Re: Ресурс цепи

- Перси Фоссет
Профиль 
01.02.2018 13:10 Сообщение
:yes: Вот теперь понятно зачем нужна Х8 на планетарке.


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
01.02.2018 13:16 Сообщение
Я баті купував кмц 410HD чи якийсь схожий індекс, що означає дибелішу версію. Ходить норм, коштувала пару років тому меньше 100.


Последний раз редактировалось tifo 01.02.2018 13:19, всего редактировалось 2 раз(а).


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
01.02.2018 13:17 Сообщение
real SIMON писал(а)
:yes: Вот теперь понятно зачем нужна Х8 на планетарке.

Так - безпроблемний масовий ланцюг, щоб від'їздити рік на невдалій зірці.
Ну в мене ще натягувач та важкий одношвидкісний я фізично поставити не можу бо колбаситиме сильно. Плюс не факт, що влізе насправді, х8 в моєму хитрому натягувачі з малим зазором ходить.


Re: Ресурс цепи

- Руаль Амундсен
Профиль 
01.02.2018 21:52 Сообщение
tifo писал(а)
real SIMON писал(а)
:yes: Вот теперь понятно зачем нужна Х8 на планетарке.

Так - безпроблемний масовий ланцюг, щоб від'їздити рік на невдалій зірці.
Ну в мене ще натягувач та важкий одношвидкісний я фізично поставити не можу бо колбаситиме сильно. Плюс не факт, що влізе насправді, х8 в моєму хитрому натягувачі з малим зазором ходить.

С однороликовым подпружиненным натяжителем толстая цепь становится без проблем.В двуроликовый от альфины толстая не лезет.Практика показала что использование толстой цепи не дает преимуществ особенно если передняя звезда от сурли и задняя на планетарке от шимано расчитаны по толщине на восьмириковую.Хотя по безнадеге я как то и в крым ездил на толстой депи и тонких звездах-вообще без проблем.Но преднамеренно этого делать смысла не вижу.


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
02.02.2018 11:28 Сообщение
Ну в мене ж окремий випадок.
Зазор між ланцюгом та красною шнягою дуже невеликий.
ИзображениеИзображение


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
15.09.2018 12:56 Сообщение
Доречі що до "дибелої" кампи.
Ланцюг пройшов 3к в дуже легкому режимі - добре змащувався кожен день, 95% асфальт, вологи мінімум, у ці дні змащувався додатково. Загальне розтягення мале, десь 0.25%. АЛЕ при цьому вона фактично зношена в катях.
800км однією стороною, видно помірний знос з правої частини втулки. Потім була розгорнута та пройшла 2200км. При цьому втулка, якби я не глянув та не поставив ланюг іншою стороною, післязавтра вже зтерлася б повністю та зовнішня обойма пішла б по вісі.

ИзображениеИзображение

Вона то теоретично викатає ті свої 10к, але при цьому її треба з самого початку розмітити та постійно знімати та вдівати по колу 4 можливими сторонами. Без цього за 2к їй жопа.
Якщо ж туди-сюди крутити постійно, то краще стандартно по колу 2 нормальних чи 3 бюджетних ланцюга.


Переключається позаду нормально.
А от попереду 1.5к злітала активно при вмиканні на велику зірку з-за меншої гнучкості.


Re: Ресурс цепи

- Фритьоф Нансен
Профиль 
18.09.2018 11:52 Сообщение
tifo писал(а)
При цьому втулка, якби я не глянув та не поставив ланюг іншою стороною, післязавтра вже зтерлася б повністю та зовнішня обойма пішла б по вісі.

Взаємне нищення обійми і ролику ні на що не впливає, окрім внесення помилки в покази звичайного T-образного вимірювача.


Re: Ресурс цепи

- Георгий Седов
Профиль 
18.09.2018 12:04 Сообщение
На загальне розтягнення ланцюгу - так, не впливає. Але якщо втулка зітреться в нуль, то ролик піде "знищувати" вісь, а там і ланцюг порветься. І пофіг, що при цьому він не буде розтягнутий - йому жопа.

Три "звичайних" ланцюги по колу, 10-12к загалом - ті ж 3к на ланцюг, критичне розтягнення, всі на смітник разом із касетою та середньою передньою зіркою та опційно іншими, але такого зносу втулок не було, ніколи не бачив.


Re: Ресурс цепи

- Фритьоф Нансен
Профиль 
18.09.2018 17:49 Сообщение
Оскільки кампи масово не рвуться, то виходить, що ролик гартовану вісь не дуже то і псує.
Я теж ніколи не бачив такий знос втулок, але як на мене, він не викликає побоювань.
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, Bce  След.
Страница 26 из 27 [ Сообщений: 403 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия